• baner-europa
  • ser-krówka
  • 1

O nas

Historia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej sięga 1887 roku.
Cztery lata później tytuł właściciela Mleczarni otrzymał Helmut Piefke.
Jesteśmy więc Spółdzielnią Mleczarską z ponad 130 letnią tradycją.
Prezesem Zarządu od marca 2023 jest pan Jacek Myślecki.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów mleczarskich, stosując staropolskie receptury.
W swojej działalności łączymy tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania i wysoką jakością oferowanych produktów.

Mleczarnia zwłaszcza w ostatnich piętnastu latach dokonała modernizacji całego zakładu, korzystając z dotacji unijnych, dostosowaliśmy zakład do wymogów Unii Europejskiej.

Nasze produkty znane są przede wszystkim na Dolnym Śląsku oraz w Wielkopolsce, trafiają również na stoły na Śląsku i Mazowszu.

Gama produktów to przede wszystkim wyroby świeże, do których należą: mleka, śmietany, napoje mleczne, jogurty, twarogi, twarożki, ser smażony oraz masło.

Współpraca z sieciami supermarketów, hipermarketów, które stawiają przed dostawcami bardzo wysokie wymagania, świadczy o tym, że spółdzielnia rozwija się we właściwym kierunku i utrzymuje wysoką i stabilną jakość produkcji, co potwierdzają liczne audyty przeprowadzane przez odbiorców sieciowych. Nad bezpieczeństwem produkcji czuwa wykwalifikowana kadra kierownicza nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje.

Bardzo dziękujemy naszym Klientom, którzy od lat kupując produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Rawiczu doceniają naszą pracę.